+48 698 983 789   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

banner.jpg

O kancelarii

KODEKS ETYKI RADCY PRAWNEGO

"Radca prawny wykonujący w sposób samodzielny i niezależny wolny zawód służy interesom wymiaru sprawiedliwości jak również tym, których prawa i wolności zostały mu powierzone w celu ochrony. Zawód radcy prawnego podlegający ochronie Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej stanowi jedną z gwarancji poszanowania prawa. Jest to zawód zaufania publicznego respektujący ideały i obowiązki etyczne ukształtowane w toku jego wykonywania. Zdefiniowanie reguł postępowania w życiu zawodowym i samorządowym przyczynia się do godnego i uczciwego wykonywania zawodu radcy prawnego."

Kancelaria Radcy Prawnego Marty Zbonikowskiej powstała w 2017 r. w oparciu o wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywane przeze mnie w renomowanych kancelariach prawnych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz w oparciu o współpracę z kancelariami prawnymi z siedzibą w Poznaniu. Wiedza i doświadczenie prawnicze zdobyte w trakcie aplikacji radcowskiej, praca w kancelariach radcowskich oraz w sądzie rejonowym pozwoliły mi stworzyć Kancelarię wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom Klientów poszukujących fachowej pomocy prawnej. Pomimo młodego wieku, zakres świadczonych przeze mnie usług gwarantuje Państwu najwyższy stopień zaangażowania, indywidualnego podejścia do każdego Klienta, pełnej dyskrecji oraz profesjonalnego i satysfakcjonującego rozwiązania Państwa problemów prawnych.

Kancelaria Radcy Prawnego Marty Zbonikowskiej posiada główną siedzibę w miejscowości Włocławek oraz oddział w Lubieniu Kujawskim, jednakże świadczenie pomocy prawnej odbywa się również na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego, a w razie potrzeby również na terenie całej Polski. Kancelaria nastawiona jest na obsługę zarówno osób fizycznych, przedsiębiorców, osób prawnych, jak i organów administracji publicznej. Kancelaria specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa, w szczególności świadczy pomoc prawną  w sprawach z dziedziny prawa cywilnego, rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego oraz administracyjnego, co pozwala zapewnić Klientom kompleksową obsługę prawną na najwyższym poziomie. Dodatkowo Kancelaria zajmuje się windykacją należności na rzecz Klientów, co przyspiesza możliwość zaspokojenia ich roszczeń względem podmiotów, które nie wywiązały się ze swoich zobowiązań.

Głównymi priorytetami Kancelarii jest misja niesienia pomocy prawnej oraz budowanie i rozwijanie długotrwałych więzi z Klientami poprzez skuteczność i profesjonalizm podjętych czynności– tylko taki sposób działania gwarantuje możliwość uzyskania pozytywnych efektów.

Przy świadczeniu pomocy prawnej najważniejszy jest Klient oraz jego potrzeby. Mając to na względzie Kancelaria wypracowuje wspólnie z Klientem indywidualne procedury wzajemnej współpracy, które gwarantują profesjonalne i terminowe wykonywanie zleconych spraw oraz zapewniają możliwość planowania i kontroli kosztów ponoszonych z tytułu świadczonych usług. Z myślą o potencjalnych Klientach moja Kancelaria zapewni szybki i różnorodny dostęp do usług radcy prawnego poprzez Internet, telefon, jak również spotkania w siedzibie Kancelarii lub w miejscu wskazanym przez Klienta. Klienci są na bieżąco informowani o przebiegu zleconej sprawy a reguły współpracy są określane na pierwszym spotkaniu i nie zmieniają się w toku prowadzenia sprawy.

 


Zapraszam do zapoznania się z ofertą Kancelarii oraz do współpracy
Radca prawny
Marta Zbonikowska