+48 698 983 789   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

banner.jpg

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/arkadiuszku/www.kancelaria-zbonikowska.pl/public_html/templates/kancelaria_zbonikowska_pl/functions.php on line 177

Porady Online

Mając na względzie jak najszerszy dostęp naszych Klientów do usług świadczonych przez Kancelarię stworzyłam możliwość korzystania z porad prawnych bez wychodzenia z domu, tzw. porady online. Uzyskanie porady prawnej następuje po uprzednim zadaniu pytania prawnego i opisu stanu faktycznego poprzez specjalnie wygenerowany formularz kontaktowy. Zadanie pytania jest bezpłatne. Zanim nastąpi odpowiedź na Państwa pytanie w mailu zwrotnym początkowo zostanie określona wycena oraz czas wykonania usługi wraz z podaniem nr rachunku bankowego, na który należy dokonać wpłaty wynagrodzenia.

Wycena porady online zależy od stopnia trudności i złożoności sprawy oraz stopnia koniecznego nakładu pracy radcy prawnego. Po akceptacji przedstawionych warunków zapłaty Kancelaria przystąpi do wykonania usługi, która zostanie opracowana w ciągu 48 h od dnia zaksięgowania na koncie Kancelarii oszacowanego wcześniej wynagrodzenia, a po jej przygotowaniu zostanie przesłana do Państwa niezwłocznie pod adres e-mail wskazany w formularzu kontaktowym. Powyższy termin ten może ulec zmianom w przypadku zawiłego charakteru sprawy, zlecenia Kancelarii sporządzenia pisma, bądź z powodu przesłania przez Klienta dodatkowych dokumentów lub informacji, koniecznych do udzielenia porady prawnej. W takim przypadku Kancelaria informuje o możliwym najszybszym terminie wykonania przedmiotowej usługi.

*Szczegółowe zasady korzystania z usługi Porady Online znajdziesz w Regulaminie usługi.

Dlaczego warto skorzystać z porad prawnych przez Internet:

  • Pełna anonimowość - w zapytaniu prawnym na formularzu zgłoszeniowym podajesz jedynie swoje imię, nazwisko i adres e-mail.
  • Darmowa wycena usługi - po złożeniu zapytania prawnego następuje zwrotna odpowiedź wskazująca na szacunkową wysokość wynagrodzenia za udzielenie porady prawnej.
  • Wygoda - uzyskanie odpowiedzi na zapytanie prawne następuje bez konieczności osobistego stawiennictwa w siedzibie Kancelarii.
  • Pełen profesjonalizm - usługa jest wykonywana przez Radcę Prawnego.
  • Szybkość wykonania usługi - większość zleconych usług jest wykonywana w ciągu 48 godzin. W przypadku spraw skomplikowanych termin wykonania usługi zostanie indywidualnie uzgodniony z Klientem.
  • Tajemnica - prawnik jest zobowiązany do zachowania w tajemnicy wszystkiego, o czym dowiedział się wykonując usługę.

Kancelaria oferuje pomoc prawną online, po wypełnieniu poniższego formularza kontaktowego.