+48 698 983 789   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

banner.jpg

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/arkadiuszku/www.kancelaria-zbonikowska.pl/public_html/templates/kancelaria_zbonikowska_pl/functions.php on line 177

O mnie

WYKSZTAŁCENIE


W latach 2007-2012 studiowałam kierunek prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W 2012 r. ukończyłam ww. studia z wynikiem bardzo dobrym, broniąc pracę magisterską pt. „Bezpodstawne wzbogacenie” pod kierunkiem prof. dr hab. Jana Piszczka.
Po ukończeniu studiów prawniczych w latach 2012-2015 odbyłam trzyletnią aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu, którą ukończyłam złożeniem egzaminu radcowskiego. Uchwałą Nr 145/2016 Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu z dnia 17 maja 2016 r. zostałam wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu pod numerem: TR-1172.

 

DOŚWIADCZENIE


Swoją praktykę zawodową zdobywałam pracując w kilku kancelariach radców prawnych na terenie Włocławka i Bydgoszczy, w Sądzie Rejonowym we Włocławku w III Wydziale Rodzinnym i Nieletnich. Dodatkowo współpracowałam z kancelariami prawnymi w Poznaniu.

Przez wszystkie lata zdobywania doświadczenia w zawodzie osiągnęłam następujące szczeble kariery prawniczej, zajmując stanowiska: pracownika biurowego, asystenta radcy prawnego, prawnika, aplikanta radcowskiego oraz radcy prawnego.

Zdobyte wykształcenie, wiedza, wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie oraz poznanie oczekiwań Klientów, co do sposobu rozwiązywania ich problemów prawnych stały się bodźcem do założenia przeze mnie w październiku 2017 roku indywidualnej Kancelarii Radcy Prawnego z siedzibą we Włocławku wraz z oddziałem w Lubieniu Kujawskim. Wykonywana przeze mnie profesja radcy prawnego jest jednocześnie moją pasją, gdyż dzięki niej mogę pomóc innym osobom w rozwiązywaniu ich problemów życiowych.

 

OBSZARY PRAKTYKI


W ramach prowadzenia Kancelarii świadczę kompleksowe usługi prawne zarówno na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców, osób prawnych, jak i na rzecz organów administracji publicznej.

Świadczenie przeze mnie pomocy prawnej odbywa się zarówno na etapie przedsądowym jak i sądowym, a także w drodze negocjacji, zapewniając klientom wysoką jakość świadczonych usług zarówno w ramach pojedynczych zleceń, jak i umów o stałą obsługę prawną, czy umów o współpracę.

Specjalizuję się przede wszystkim w dziedzinach prawa cywilnego, w tym w prawie spadkowym i rodzinnym, prawie pracy, prawie administracyjnym oraz w prawie handlowym i gospodarczym.

Jako radca prawny zajmuję się udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem opinii prawnych, umów oraz pism procesowych, a na etapie sądowym również reprezentowaniem Klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

 

PRYWATNIE


Miłośniczka dobrej kuchni, podróży, kryminałów oraz sportu i muzyki.

 

ŻYCIOWE MOTTA


"Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działania i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy życia."

Herodot

"Urodziłeś się po to, by wieść nadzwyczajne życie, robić nadzwyczajne rzeczy i pomóc nadzwyczajnej liczbie ludzi."

Mike Litman

"Podstawą większości życiowych sukcesów stanowi specjalizacja w nielicznych ograniczonych dziedzinach. Ludzi sukcesu cechuje m.in. to, że wybierają wyłącznie takie posady i przyjmują tylko te zlecenia, które umożliwiają im wykazanie się pełnią posiadanych umiejętności. Odmawiają robienia rzeczy, jakich nie lubią albo na których szczególnie się nie znają."

Brian Tracy